The harbour in Hamburg
Tom Hops Hamburg 1906 - Hamburg 1976
Proceeds : 300 €
Lithograph, 33 x 79 cm, sign. lo. ri. Tom Hops. Mus.: Hamburget.al. Lit.: Vollmer, Der Neue Rump, Heydorn et.al.
Tom Hops: The harbour in Hamburg
The harbour in Hamburg
Proceeds : 300 €