Sailors off shore
Govert van Emmerik Dordrecht 1808 - Hamburg 1882
Proceeds : 2.100 €
Oil/canvas, 53 x 79 cm, lo.le.sign. G. van Emmerik, min. rest.
Govert van Emmerik: Sailors off shore
Sailors off shore
Proceeds : 2.100 €