The Finkenwerder
Hans Wrage Hamburg 1921 - Hamburg 2012
Proceeds : 800 €
Oil/ boardm 37 x 47 cm, lo. ri. sign. and dat. H. Wrage 73.
Hans Wrage: The Finkenwerder
The Finkenwerder
Proceeds : 800 €