A landcape in Holstein
Johann Ludwig Hansen Kiel 1812 - Bozen 1844
Proceeds : 1.900 €
Oil/canvas, 23,4 x 31 cm, lo. ri. monogr. I. H., min. rest., relined.
Johann Ludwig Hansen: A landcape in Holstein
A landcape in Holstein
Proceeds : 1.900 €