A conversation at the river bank
Jos Julien, Belgien 19. Jh. , Belgian, 19th cent.
Proceeds : 4.800 €
Oil/canvas, 50 x 70 cm, sign. lo. ri. Julien Jos, min. dam., mackled.
Jos Julien, Belgien 19. Jh.: A conversation at the river bank
Proceeds : 4.800 €