At Sylt
Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973
Proceeds : 1.700 €
Water colour, 28 x 43 cm, sign. lo. ri. and dat. Ivo Hauptmann 1950, min. buckled.
Ivo Hauptmann: At Sylt
At Sylt
Proceeds : 1.700 €