A landscape with wanderers
Louis Gurlitt Altona 1812 - Naundorf 1897
Proceeds : 6.400 €
Oil/canvas, 47,5 x 60 cm, sign. lo. le. and dat. Gurlitt 61, rest.
Louis Gurlitt: A landscape with wanderers
A landscape with wanderers
Proceeds : 6.400 €