Horses
A. Lechner, 1. Hälfte 20. Jh. , 1st half 20th cent.
Proceeds : 600 €
Oil/panel, 26 x 47,5 cm, sign. lo. ri. A. Lechner.
A. Lechner, 1. Hälfte 20. Jh.: Horses
Horses
Proceeds : 600 €