The harbour of Dordrecht
Albert Kinsley Hull 1852 - 1945
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 25,5 x 40,5 cm, re. monogr. and dated AK (ligatur), min. rest.
Albert Kinsley: The harbour of Dordrecht
The harbour of Dordrecht
Proceeds : 600 €