Barges in the harbour in Hamburg
Hans Brinkmann, Sylt, frühes 20.Jh. , Sylt, early 20th cent.
Proceeds : 700 €
Oil/canvas, 48 x 60 cm, sign. lo. ri. Ha. Brinkmann.
Hans Brinkmann, Sylt, frühes 20.Jh.: Barges in the harbour in Hamburg
Proceeds : 700 €