A mill
Wiktor Korecki Kamjanez-Podilskyi 1890 - Komorow 1980
Proceeds : 1.400 €
Oil/cardboard, 49,5 x 69 cm, sign. lo. ri. Wiktor Korecki, min. rest.
Wiktor Korecki: A mill
A mill
Proceeds : 1.400 €