The English coast
John Syer Jr. 1846 - 1913
Proceeds : 700 €
Oil/canvas, 56 x 107 cm, sign. and dat. lo. ri. J. Syer Junr. 76, dam.
John Syer Jr.: The English coast
The English coast
Proceeds : 700 €