Kartoffelernte
Henning Edens Hamburg 1885 - Hamburg 1943
Proceeds : 2.700 €
Öl/Karton, 34 x 41 cm, l. u. sign. u. dat. Edens 21, etw. Craquelé.
Henning Edens: Kartoffelernte
Kartoffelernte
Proceeds : 2.700 €