In the orient
Max Seliger Bublitz/Pomm. 1865 - Leipzig 1920
Proceeds : 900 €
Oil/panel, 13,5 x 8,5 cm, monogr. lo. le. MS, sign. on the reverse. Lit.: Thieme-Becker, Bénézit.
Max Seliger: In the orient
In the orient
Proceeds : 900 €