The harbour in Hamburg
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Proceeds : 500 €
Oil/cardboard, 36 x 51,5 cm, sign. lo. ri. and dat. A. Feser 1980. Mus.: Hamburg, Lit.: Vollmer, Der Neue Rump, Heydorn, Bernt Feser et.al.
Albert Feser: The harbour in Hamburg
The harbour in Hamburg
Proceeds : 500 €