Girls on the beach
Viggo Rasmus Simesen Kopenhagen 1864 - Randers 1932
Proceeds : 1.700 €
Oil/canvas, 43 x 65 cm, sign. lo. ri. and dat. Viggo Simesen 1910. Lit.: Thieme-Becker, Vollmer, Bénèzit, Weilbach.
Viggo Rasmus Simesen: Girls on the beach
Girls on the beach
Proceeds : 1.700 €