Flowers
Klaus Fußmann Velbert 1938
Proceeds : 3.300 €
Watercolour, 30 x 41 cm, sign. up. ri. and dat. Fu. - Gelting 13.X.80, unopen.
Klaus Fußmann: Flowers
Flowers
Proceeds : 3.300 €