Circus by the Sea
Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001
Proceeds : 1.100 €
Oil/Masonite, 12,5 x 33 cm, sign. a. dat. lo. le. Skodlerrak 1951.
Horst Skodlerrak: Circus by the Sea
Circus by the Sea
Proceeds : 1.100 €