Dockyard in Finkenwerder
Hugo Volkwarth Altona 1888 - Thüringen 1946
Proceeds : 400 €
Oil/canv., 60 x 70 cm, sign. a. dat. lo. le. Volkwarth 1928, min. splits, soiled. - Lit.: Rump et. al.
Hugo Volkwarth: Dockyard in Finkenwerder
Dockyard in Finkenwerder
Proceeds : 400 €