Still-Life
Friedrich Schaper Braunschweig 1869 - Hamburg 1956
Proceeds : 1.900 €
Oil/canv., 60 x 50 cm, sign. Fr. Schaper, min. rest.
Friedrich Schaper: Still-Life
Still-Life
Proceeds : 1.900 €