In a park
Karl Kluth Halle/Saale 1898 - Hamburg 1972
Proceeds : 7.400 €
Oil/hard masonite, 99 x140 cm, monogr. a. dat. lo. ri. K 65.
Karl Kluth: In a park
In a park
Proceeds : 7.400 €