Figure with Cockscomb
Horst Antes Heppenheim 1936
Proceeds : 300 €
Lithograph in Colours, 53 x 41 cm, sign. lo. ri. Antes, lo. le. no. 72/100.
Horst Antes: Figure with Cockscomb
Figure with Cockscomb
Proceeds : 300 €