Windmill
Cölestin Brügner Berlin 1824 - Berlin 1887
Proceeds : 900 €
Oil/cardboard, 25 x 20 cm, sign. lo. le. Brügner, min. rest. Lit.: Thieme-Becker, Bénézit.
Cölestin Brügner: Windmill
Windmill
Proceeds : 900 €