A carriage in Halberstadt
Walter Gemm Halberstadt 1898 - 1973
Proceeds : 1.200 €
Oil/canvas, 47 x 60 cm, sign. lo. le. and dat. Walter Gemm 40. Lit.: Vollmer.
Walter Gemm: A carriage in Halberstadt
A carriage in Halberstadt
Proceeds : 1.200 €