Brenzone harbour at the Lake Garda
Roberto Iras Baldessari Innsbruck 1894 - Rom 1965
Proceeds : 1.200 €
Oil/canvas, 50 x 70 cm, sign. lo. ri. Baldessari, min. rest.
Roberto Iras Baldessari: Brenzone harbour at the Lake Garda
Proceeds : 1.200 €