River landscape
Joseph Burgaritzky Mölln/Steyr 1836 - Wien 1890
Proceeds : 1.200 €
Oil/canvas, 42 x 74 cm, sign. lo. ri. Js. Burgaritzky, some rest.
Joseph Burgaritzky: River landscape
River landscape
Proceeds : 1.200 €