Winter landscape
Maximilian Schels München 1889
Proceeds : 1.100 €
Öl/canvas, 74 x 94 cm, sign. and dat. lo. le. Maximilian Schels 20, min rest. Lit.: Vollmer et.al.
Maximilian Schels: Winter landscape
Winter landscape
Proceeds : 1.100 €