By the Sea on Sylt
Henry Gundlach Tarkastad/Südafr. 1884 - Salzhausen/Lünebg. 1964
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 40 x 50 cm, sign. lo. ri. and dat. H. Gundlach - Sylt 33.
Henry Gundlach: By the Sea on Sylt
By the Sea on Sylt
Proceeds : 600 €