Untitled
Joan Miró Barcelona 1893 - Palma de Mallorca 1983
Proceeds : 1.500 €
Colour lithograph on wove paper, 76 x 55 cm, sign. lo. ri. Miró and num. lo. le. 12/100, not opened.
Joan Miró: Untitled
Untitled
Proceeds : 1.500 €