Landscape with a train
Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001
Proceeds : 1.100 €
Oil/cardboard, 21 x 33 cm, sign. lo. le. and dat. Skodlerrak 53.
Horst Skodlerrak: Landscape with a train
Landscape with a train
Proceeds : 1.100 €