Still life with fruits
Charles Thomas Bale London vor 1855 - 1925
Proceeds : 700 €
Oil/canvas, 31 x 40 cm, monogr. lo. le. and dat. CTB (ligation) 1869. Lit.: Bénézit.
Charles Thomas Bale: Still life with fruits
Still life with fruits
Proceeds : 700 €