Hamburg harbour
Karl Zille, 20. Jh. , 20th century
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 45 x 90 cm, sign. lo. ri. K. Zille.
Karl Zille, 20. Jh.: Hamburg harbour
Hamburg harbour
Proceeds : 600 €