Concert Biologyczny
Jan Dobkowski Lomza 1942
Proceeds : 1.300 €
Oil/acrylic/canvas, 60 x 80 cm, sign. lo. ri. and dat. Jan Dobkowski 85, titled on the reverse.
Jan Dobkowski: Concert Biologyczny
Concert Biologyczny
Proceeds : 1.300 €