Late Summer in Hittfeld
Arthur Illies Hamburg 1870 - Lüneburg 1952
Proceeds : 3.700 €
Oil/cardboard, 60 x 50,5 cm, sign. a. dat. up. ri. Arthur Illies 1943.
Arthur Illies: Late Summer in Hittfeld
Late Summer in Hittfeld
Proceeds : 3.700 €