Ships in Front of a Busy Harbour
Alfred Jensen Randers 1859 - Hamburg 1935
Proceeds : 2.400 €
Oil/board, 20 x 40 cm, sign. a. dat. lo. le. Alfred Jensen 1910.
Alfred Jensen: Ships in Front of a Busy Harbour
Proceeds : 2.400 €