Stormy Weather
Hans von Petersen Husum 1850 - München 1914
Proceeds : 1.100 €
Oil/canv., 52,5 x 63 cm, sign. lo. ri. Hans Petersen, some rest.
Hans von Petersen: Stormy Weather
Stormy Weather
Proceeds : 1.100 €