Sylt
Robert Poetzelberger Wien 1856 - Reichenau 1930
Proceeds : 900 €
Oil/canv., 55 x 83 cm, sign. lo. le. R. Poetzelberger, on the stretcher old label with exhibition number, some rest.
Robert Poetzelberger: Sylt
Sylt
Proceeds : 900 €