Lovers
Lothar Malskat Königsberg 1913 - Lübeck 1988
Proceeds : 100 €
Screenprint in colours, 65 x 49,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Lothar Malskat 1966, lo. le. numb. 5/100, lo. cent. titled Liebende, some kinks.
Lothar Malskat: Lovers
Lovers
Proceeds : 100 €