Untitled
Max Bill Winterthur 1908 - Berlin 1994
Proceeds : 200 €
Serigraph in colours, 47 x 47 cm, sign. a. dat. lo. ri. in pencil Bill 88, lo. le numb. 61/250, unframed.
Max Bill: Untitled
Untitled
Proceeds : 200 €