Artist Couple
Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001
Proceeds : 1.200 €
Oil/masonite, 27,5 x 16 cm, sign. a. dat. lo. le. Skodlerrak 1957.
Horst Skodlerrak: Artist Couple
Artist Couple
Proceeds : 1.200 €