A Farmhouse with Storks
Adolph Larsen Kopenhagen 1856 - Kopenhagen 1942
Proceeds : 900 €
Oil/canvas, 31,5 x 44 cm, sign. a. dat. lo. le. Adolph Larsen 1893, min. rest.
Adolph Larsen: A Farmhouse with Storks
A Farmhouse with Storks
Proceeds : 900 €