Forest Clearing
Simeon Fedorovich Fedorov 1867 - 1910
Proceeds : 3.000 €
Oil/canvas, 37 x 25,5 cm, sign. in cyrillic lo. le., a little rest.
Simeon Fedorovich Fedorov: Forest Clearing
Forest Clearing
Proceeds : 3.000 €