Portrait of a Boy from Napoli
Rudolf Otto von Ottenfeld Verona 1856 - Prag 1913
Proceeds : 1.400 €
Oil/canvas, 52,5 x 41,5 cm, sign. a. dat. up. ri. R. v. Ottenfeld 1876, min. rest.
Rudolf Otto von Ottenfeld: Portrait of a Boy from Napoli
Portrait of a Boy from Napoli
Proceeds : 1.400 €