Harbour Scenery
Victor Qvistorff (Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953)
Lot-No. 153
Proceeds : 600 €
Oil/board, 27 x 35 cm, sign. a. dat. lo. ri. V. Qvistorff 1929.
Victor Qvistorff: Harbour Scenery
Harbour Scenery
Lot-No. 153
Proceeds : 600 €