7 Graphics
Horst Skodlerrak (Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001)
Lot-No. 229
Proceeds : 200 €
5 etchings/2 woodcuts/1 offset, 6 x 9, 11 x 9, 12 x 10, 10 x 15, 12 x 12, 18,5 x 12 a. 33 x 24 cm, partially sign. a. dat. in pencil lo. ri., unframed.
Horst Skodlerrak: 7 Graphics
7 Graphics
Lot-No. 229
Proceeds : 200 €