Keitum in the Sundown
Reinhold Koch
Lot-No. 69
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 22,5 x 39 cm, sign. a. dat. lo. ri. R. Koch Keitum 1914, a little rest.
Reinhold Koch: Keitum in the Sundown
Keitum in the Sundown
Lot-No. 69
Proceeds : 1.000 €