Abstract Composition
Sigrid Wilke (Braunschweig 1940 - 2000)
Lot-No. 152
Proceeds : 900 €
Oil/canvas, 100 x 150 cm, sign. a. dat. lo. ri. Sigrid Wilke 94.- Coll.: Bonn, Damascus, Roger Moore, Udo Lindenberg.
Sigrid Wilke: Abstract Composition
Abstract Composition
Lot-No. 152
Proceeds : 900 €