The Cloud-Castle
Hans-Peter Wirsing Glückstadt 1938
Lot-No. 189
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 90 x 70 cm, sign. a. dat. lo. ri. Wirsing 80.
Hans-Peter Wirsing: The Cloud-Castle
The Cloud-Castle
Lot-No. 189
Proceeds : 1.000 €