Coastal View
Aleksandr Danilovich Levenkov 1929 - 2007
Lot-No. 87
Proceeds : 600 €
Oil/canvas/masonite, 59,5 x 74 cm, sign. a. dat. cyrillic lo. ri. Levenkov 1991, on the reverse sign., dat. a. inscribed cyrillic.
Aleksandr Danilovich Levenkov: Coastal View
Coastal View
Lot-No. 87
Proceeds : 600 €