Horsemen in the Wood
Karl Adser 1912 - 1995
Lot-No. 197
Proceeds : 700 €
Oil/canvas, 80,5 x 67,5 cm, sign. a. dat. lo. le. Adser May 73.
Karl Adser: Horsemen in the Wood
Horsemen in the Wood
Lot-No. 197
Proceeds : 700 €